Gomat 195 70 15 C

Shitet nga: Fatos 01 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 195 70 15 C

Dy copa sa po ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim