Gomat 225/45R17 M+S SAVA

Shitet nga: Armend 20 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma te dimrit 225/45R17.te saves
Gomat jan te ruajtshme siq shihet edhe ne foto per mashum kontaktoni ne nr e tel. 045 619 936 ose ne viber ne ket numer.
Mundsesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim