Gomat Dimrit 4 copa shum te mira

Shitet nga: Gazi 24 Nën 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim