Gomat e Dimrit

Shitet nga: Zek Zeka 30 Jan 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat te posardhura nga Gjermania numri i gomave 195/70 15C 8 copa dhe nje 185/70 14C.Qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim