Gomat e Veres 205-55-16 PIRELLI

Shitet nga: Liridon 27 Shk 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e veres komplet te njejta nga firma Pirelli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim