Gomat e veres 205-50-15 jan vetem 3 copa

Shitet nga: Elsadat Sinani 08 Nën 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te ardhura prej Zvicrres, dhe kan profil të mjaftueshem
Kontakti +377 45 603 484 Viber
+386 49 603 484 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim