Gomat e verese 2copa MICHELIN 245/40 R17

Shitet nga: Hysen 25 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat e Veres 2copa MICHELIN 245/40 R17
Qmimi -150 Euro Per me shum info :044/250-218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim