Gomat me Bandash 14

Shitet nga: egzon 23 Jan 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me bandash 175\80 R14 me 5 vrima. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim