Gomat michellin 205/55 nr 16

Shitet nga: bessnik 27 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te mira michellin te rujtne,205/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim