Gomat per xhip

Shitet nga: buli 09 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat per xhip 245 70-16 , te perdorura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim