Gomat verore michellin,16-qe

Shitet nga: besnik 27 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat verore michellin 16-qe,4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim