Gomat

Shitet nga: Arber 06 Pri 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat me bandash janë t'sezones t'dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim