Gomat

Shitet nga: Xhelal 27 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat M+S.205\55R16.Qmimi 50 Euro ndrrim i mundshem me ndonje hillt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim