Gomen MICHELIN me bandash për E dhe C klas

Shitet nga: Shefik 23 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes vetëm një gomë të dimrit me fellne të hekurit për mercedes E dhe C klas.
Èshtë 195 65 15
Èshtë në gjendje të mirë.
Goma është për verë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim