Gomma+fellne16

Shitet nga: Sh.Rahimi 07 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellne te firmes (Gamaparts) M+S – 225/60R16 jam per vetura Vw, Audi etj. Jane te ardhura prej Ch.
Per me shume shikojini foto ose na kontaktoni ne numrin e lartpermendur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim