Guma 205/55/16

Shitet nga: goma 21 Qer 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten guma michelin m+s te ardhura nga austrija.
Jon te perdorta nuk jan te reja. Mun te kontaktoni edhe ne viber.+37744991397.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim