Guma dimer ver

Shitet nga: Guma dimer ver 18 Jan 07:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater guma per gjipa shum t mira tardhura nga gjermania ,profil kan thuj se treja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim