Guma

Shitet nga: Ferat 13 Nën 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat per gjip 15 te reja paperdorne qmimi 180eur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim