Gumat peer dimer

Shitet nga: tuli 23 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma thujse treja shum pak tperdorura jan me bandash 15qe jan kan ndume ne audi a4 kam edhe viber qmimi 220 euro 045 444 834
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim