JON SHITUR-- Fellne 15 4 bulona ..

Shitet nga: miksi 19 Jan 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me goma ver dimer
195-60-15 dhe gomat mjaft tmira
Fellnet jon kto ne foto
Bojn per golf 1.2.3 dhe vetura tjera me 4 vrima
Gjindemi ne gjilan
Kontakt 044 466-563 si dhe ne viber mund tju pergjixhem.. flm per mirkuptim

JON SHITUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim