JON SHITUR Fellne r15 8-vrima Universale

Shitet nga: miksi 06 Shk 02:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet r15 8 vrima UNIVERSALE
Bojn per disa vetura golf 2 .3 .vento. etj...
Fellnet jon kto ne foto me goma vere
Dhe nuk kon as 1 grrith t vogel
Qmimi 50 €URO i pa Diskutushem
Gjindemi ne gjilan
Kontakt 044 466-563
Flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim