Kerkoj 1 fellne 16

Shitet nga: blerim 09 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj 1 felllne ksi lloji jan 16 me 5 shtrafa nqofse e ka dikush muncisht lajrmonu ne ket nr 044-991-981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim