Kerkoj bandash

Shitet nga: Xhemajl 05 Tet 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj bandash per glof4 te thjesh nderrim me bandash te astra G me 5 shtrafa nderrim me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim