Motor 2,0...16v

Shitet nga: motori 29 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet motorri 2.0 16v per wv passat golf 1.2.3 jetta etj motorri eshte komplet me nderrus te shpejtesive dhe eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim