NDRROJ TABLETIN ME GOMA

Shitet nga: sevdail 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NDRROJ TABLETIN SHUM TE MIR ME GJITHA ASHT ME FEJZBUK GOGLE VIBER SKAJP ETJERA. SHUM PAK ASHT IPERDORT AS 2 MUAJ NUK ASHT IPERDORT PREJ ZVICRE UMKA ARDH . NDRROJ ME GOMA. ME NUMER 195 - 65 - 15. MS. TEL. 045 - 524 - 015. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim