NDRROJ TABLETIN ME GOMA

Shitet nga: sevdail 07 Jan 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NDRROJ TABLETIN ME GOMA SHUM IMIR PAK IPERDORUN PREJ ZVICRE GJITHA IKA GOOGLE FEJZBUK VIBER. ETJER. NDRROJ ME GOMA DIMER VER. ME NUMER 195 65 15 DHE NUMER 205 60 15. TEL. 045 524 015. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim