Ndrohen

Shitet nga: Faruki 16 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellget per OPEL me goma te veres shum te reja 225-45/17 jane
Ose ndrohen me fellge 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim