Pjes per passat 2

Shitet nga: pjes rezerv 06 Maj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten pjeset per pasat 2 te gjitha pjeset jan ne gjenje shum tmir duke fillu prej pjeseve te limarise dmth jan dyert kmplet gepeku mbrapa komplet me stopa. perpara eshte haupa me fara pastaj eshte edhe trapi i mramt eshte komplet pasati ka pasur ngjyr te bardh dhe eshte karavan .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim