Risi Risi Risi Shiten Fellgat 14C W.

Shitet nga: Agon 20 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 14c per W fellgat jan te ardhura prej ch.Per ma shum info lajmrohu edhe ne viber +377 45 239 330.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim