SHES GOMAT E XHIPIT SH. TE MIRA M+S 4 COPA FIREL..

Shitet nga: goma 03 Gsh 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Përshkrim i sendit
SHES GOMAT E XHIPIT SHUME TE MIRA M+S 4 COPA FIRELLI 225-70-16 ##### 45euro copa
225#70#16
. gomat gjinden ne gjilan
SHUM TE MIRA Çmimi 180 euro per te kater gomat
044-133-356 vala
email-kontakt seki_com@hotmail.com +386 49 133356 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim