SHES KOMPLET FELNET ME GOMA 50 ERO LIR

Shitet nga: Sevdail 30 Qer 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne po ashtu edhe goma.Jan vetem 3 copa.Jan shum te jeshme DHE NDRROJ MENEJSEN QE UMKONVENON . DHE JAP LIR . krejt ipen per 50 ero NDRROJ ME NEJTELEFON .
Nr 245/40/R18
Mundeni me thirr edhe ne viber +377-45-524-015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim