SHES URGJENT FellneT 19 AUTEC SILVER per Merced..

Shitet nga: privat 19 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
- Shes fellnet AUTEC SILVER 19" ( 19 inch )
- Jane me permasa 5X112 dhe bejne per: Mercedes ,Bmw
- Fellnet kane Goma FIRELLI
-Fellnet parat jan 235/35/19 ndersa mbrapa jan 275/35/19

- Nr. i tel.: 044 357 563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim