SHESS FELLNE 18

Shitet nga: Bujar 07 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18/225/40 per mercedes t ardhura nga zvicrraa shum pak t perdorura n kosov qmim i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim