Shes 4 goma nga zvicra

Shitet nga: Avdullah 22 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te ardhura nga zvicra.Gomat jane shume te mira.Jane prej zvicres.Numri i gomave 195/65/15.Per me shume kontakte na kontaktoni ne numer te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim