Shes 4 goma t'veres per bmw x5 255/55 r18

Shitet nga: Xhevat 03 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma t'veres per bmw x5 255/55 r18 prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim