Shes 4 guma M+S

Shitet nga: Kastriot 22 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gumat M+S
Jane te perdorura 2 vite,
Gumat jane R17.

Per me shume informata telefononi ne
numrin: 045-381-874
ose ne viber: +377 45 381 874
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim