Shes Bandash te per VW 14

Shitet nga: Flakron 13 Jan 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandash te per VW 14 jan shum te mire po arsya shitjes nuk jam tui perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim