Shes Goma te dimrit per golf 4

Shitet nga: Liburn 27 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit continental me bandash jan ne gjendje te re gomat jon per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim