Shes bandash 15 per opell

Shitet nga: Fatos 24 Mar 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 15 me 5 bira per opell zafir, astra,vecter etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim