Shes bandash 16

Shitet nga: Skender 31 Mar 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 16 me 5 bira siq po shifen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim