Shes bandash te golf 4 me 5 shtrafa

Shitet nga: Valon 05 Jan 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandash me 5 shtrafa per golf 4 pa goma me kan hardh prej gjermanies po gomat ja kom mdu golfit tem e bandasht jon te ri un spoi perdori na kontaktoni ne numrin e telefonit 045664692 ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim