Shes fell et me guma te reja

Shitet nga: Ziadin 29 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fell et me guma te reja per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim