Shes fellne te reja Baracuda

Shitet nga: Ardi 13 Pri 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne Origjinal baracuda bojn per audia prej 2010 e te reja dhe mercedesa e class dhe jon me shajme dhe shtrafat origjinal dhe jon 4 par fellne origjinal per me shum kontaktoni ne numrat e telit 044-177-272 045-599-366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim