Shes fellne

Shitet nga: Besim 20 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per BMW 18she bej edhe ndrrim me 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim