Shes fellne

Shitet nga: Bujat 13 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18/225/40 t ardhura nga gjermonia per mercedes shum pak t perdorura n kosoov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim