Shes fellne

Shitet nga: Bujar 17 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne peeer mercedes 18/225/40 t ardhura nga gjermonia shum pak t perdorura ne kosoov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim