Shes fellnet

Shitet nga: Fidan 23 Gsh 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 18/40/225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim