Shes fellnet

Shitet nga: Faton 23 Sht 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet edhe bandashte per passat bandasht jon 15 fellnet per x5 jon 17 per pezho jon 17 muni me thirr edhe viber + 37745885488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim