Shes fellnet

Shitet nga: Fatos kryeziu 23 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 14-eqe gumat nuk jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim