Shes fellnet 13 me goma

Shitet nga: Fatos 23 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma por gomat nuk jan te more shum siq po shifen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim